2. Förfarande
Förfarande
Titel: Delar/tillbehör till telefonisystem för fartyg
Beskrivning: Delar/tillbehör tilltelefonisystem för fartyg
Intern identifierare: 24-03632
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32550000 Telefonutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000