2. Förfarande
Förfarande
Titel: yttre skötsel
Beskrivning: Upphandlingen omfattar mark och trädgårdsskötsel samt vinterväghållning av och kring Gryning Vård ABs fastigheter
Intern identifierare: 25/190
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1