627055-2024 - Resultat
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Högtrycksspolning, slamsugning, TV - inspektioner samt egenkontroll och tömning av oljeavskiljare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHögtrycksspolning, slamsugning, TV - inspektioner samt egenkontroll och tömning av oljeavskiljare
BeskrivningRamavtal för högtrycksspolning/slamsugning, TV-inspektioner samt egenkontroll och tömning av oljeavskiljare i Täby kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98468:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90480000 Skötsel av avloppsnät