627098-2023 - PlaneringSverige-Visby: Medicinsk utrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Spirometriutrustning - RFI
Referensnummer: 23/92
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Gotland efterfrågar möjlighet till presentationstillfälle för ytterligare information inför upphandling av spirometriutrustning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI inför upphandling av spirometriutrustning