627129-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – Women Fashion Brand Store
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWomen Fashion Brand Store
BeskrivningThe concession covers the operations of a Women fashion brand store at Stockholm Arlanda Airport.
Förfarandets viktigaste känneteckenUpphandlingen genomförs i 1 steg, annonseras i TED, kan komma att förhandlas.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104345:Lot:1