62714-2025 - Planering
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – RFI Masspektrometer - Aminosyror
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Masspektrometer - Aminosyror
BeskrivningRFI för Masspektrometer för analys av aminosyror i plasma, urin och csv.
Intern identifierare2025-O000275
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer