627167-2022 - ÄndringSverige-Västerås: Avlägsnande av slam
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbeten med slamsugbil
Referensnummer: 2021/0734-VKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90513600 Avlägsnande av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbeten på återbruk och avfallsanläggningar med slamsugbil.