Upphandling avser ramavtal för nybyggnation, ombyggnation och reparation av rör- och stålkonstruktioner och tryckkärl i rörinfrastrukturen i energihamnarna i Göteborgs hamn.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden, 45453000 Reparation och renovering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen