627208-2021 - ÄndringSverige-Halmstad: Arbetsutrustning för tandläkare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dentala behandlingsenheter och dentalinredning
Referensnummer: RS210352
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33192400 Arbetsutrustning för tandläkare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Region Hallands samlade behov av dentala behandlingsenheter och dentalinredning i enlighet med upphandlingsdokumenten i sin helhet.