627210-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Köksutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Storköksutrustning köket SkaS Skövde utg 2
Referensnummer: RS 2021-05223
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39221000 Köksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Storköksutrustning till köket Skövde sjukhus, exempelvis kokgrytor, ugnar, värmeskåp