2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reseadministration KTH
Beskrivning: KTH har behov av en heltäckande tjänst/IT-verktyg som kan tillhandhålla reseadministration, med bla kvittoredovisning, utlägg och utläggsrapporter.
Intern identifierare: V-2024-0485
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48219300 Programvara för administration
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del