2. Förfarande
Förfarande
Titel: Behandling matavfall
Beskrivning: Sörmland Vatten och Avfall AB inbjuder till anbudslämnande avseende mottagning och behandling av matavfall...... grönpåse.......för rötning/biogas......
Intern identifierare: TO-25-051
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000