627517-2023 - ResultatSverige-Gislaved: Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyra av maskiner
Referensnummer: 23-547-81
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser hyra av maskiner till Gislaved kommun, Gnosjö kommun och AB Gislavedshus.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Takvolym ...