2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strömförsörjningnät 208V 400Hz
Beskrivning: Installation och leverans av ingående materiel enligt FU för strömförsörjningsnät 208V 400Hz.
Intern identifierare: 24FMVU3229
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45311100 Indragning av elektriska ledningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45311200 Elektriska kopplingsarbeten, 45315100 Eltekniska installationer, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Strömförsörjningnät 208V 400Hz