62756-2020 - Frivillig förhandsinsynSverige-Göteborg: Vetenskapliga och tekniska ingenjörstjänster
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flytt av NMR magnet
Referensnummer: EUI 20 009
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71350000 Vetenskapliga och tekniska ingenjörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Demontering, transport och installation av NMR magnet.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen