627636-2024 - Resultat
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Hantverkstjänster - Byggservice
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHantverkstjänster - Byggservice
BeskrivningPartille kommun inbjuder till anbudsinlämning av ramavtal gällande hantverkstjänster bygg.
Intern identifierareKS/2024:157
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelHantverkstjänster - bygg