See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Programhandling Konstruktör Pir G
Beskrivning: Programhandling Konstruktör Pir G
Intern identifierare: SDA 2024-01668
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Programhandling Pir G
Beskrivning: Programhandling Pir G