627679-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Ortopediska implantat-Höft, knä och axel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOrtopediska implantat-Höft, knä och axel
BeskrivningUpphandlingen avser Ortopediska implantat, höft knä och axel
Intern identifierare2024-O001351
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKravspecifikation - Generella krav
BeskrivningUpphandlingen avser Ortopediska implantat- Höft, knä och axel
Intern identifierare1606238
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdministrativa föreskrifter
Intern identifierare1614127