2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för distribution av beslutsunderlag till förtroendevalda
Beskrivning: Eskilstuna kommun inbjuder härmed att lämna anbud avseende System för distribution av beslutsunderlag till förtroendevalda. Upphandlingen omfattar ett systemstöd för att distribuera och hantera dokument för förtroendevalda inför möten.
Intern identifierare: UE 25.054
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000