2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Skriv in text för annonsen
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandling av företagshälsovård enligt 19 kap, med stöd i bilaga 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117916:Lot:1