62786-2026 - Resultat
Sverige – Finansiella konsulttjänster – Upphandlingskonsult Entreprenader
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingskonsult Entreprenader
BeskrivningAvrop av upphandlingskonsult entreprenader till uppdrag inom NGÖ
Intern identifierare138/2025
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenDIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000