2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av företags- och fastighetsförsäkring för Treklövern Bostads AB, Treklövern Skölden KB & Treklövern Hjälmen AB
Beskrivning: Treklövern Bostads AB, Treklövern Skölden KB & Treklövern Hjälmen AB har för avsikt att handla upp företagsförsäkring och fastighetsförsäkring.
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66500000 Försäkrings- och pensionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1 + 1