Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsgas
Referensnummer: 716/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09121200 Ledningsgas
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar fordonsgas vid tankstation för Helsingborgs stad och Räddningstjänsten Skåne Nordväst.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 7 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09121200 Ledningsgas
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen