See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bränsle Uppvärmning, Reservkraft och Drivmedel
Beskrivning: Omfattning Försvarets radioanstalt avser att teckna ett ramavtal gällande leveranser av bränsle för värme, reservkraft och drivmedel. Avtal kommer att tecknas med en leverantör.
Föregående meddelande: 1756-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84999:Lot:1