2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hydraulic Shaker
Beskrivning: The procurement includes a Hydraulic shaker table for transport testing of packaging solutions.
Intern identifierare: 23/116
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Procurement