628359-2022 - ResultatSverige-Karlstad: Begravnings- och tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transport av avlidna
Referensnummer: RS/222082
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98370000 Begravnings- och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Område 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Område 2
Del nr: 2
Område 3
Del nr: 3
Område 4
Del nr: 4
Område 5
Del nr: 5
Område 6
Del nr: 6