2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teleskoplastare
Beskrivning: Teleskoplastare
Intern identifierare: AÅS2024.0129
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: 2022