2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Sigtuna kommun och Sigtuna vatten och renhållning AB (SIVAB) är i behov av Leverantör/er för tjänster inom företagshälsovård, krisstöd, vaccinationer och expertkunskap gällande utveckling och stöd för hela kommunen. Upphandlingen är uppdelad i två (2) områden, Område ett (1) benämnt: Företagshälsovård Område två (2) benämnt: Vaccinationer Upphandlingen syfte är att teckna ett (1) ramavtal med en (1) Leverantör per område. Möijligt att lämna anbud på ett (1) eller båda ovannämnda områden möjligt.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Område 1: Företagshälsovård
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115418:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster, 33651660 Influensavaccin, 33651600 Vacciner
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Två (2) 1+1.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 2: Företagshälsovård Vaccinationer
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115418:Lot:2