628566-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader – Löpande elinstallationer i fastigheter Linköping
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Löpande elinstallationer i fastigheter Linköping
Beskrivning: Upphandling avseende löpande elinstallationer i fastigheter i Linköping. Upphandlingen omfattar inte produktionsanläggningar eller processindustrier.
Intern identifierare: 24/65
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50711000 Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000