62861-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – kalibrering och underhållstjänster för gasdetektorer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: kalibrering och underhållstjänster för gasdetektorer
Beskrivning: KTH har bärbara och fast-installerade enheter av gasdetektorer. För en säker och pålitlig funktion behöver dessa enheter gå genom regelbunden service och underhåll.
Intern identifierare: V-2024-0757- (Ramavtal)
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000