2. Förfarande
Förfarande
Titel: Autoclave
Beskrivning: Purchase of an Autoclave including vacuum pump and software.
Intern identifierare: IEI-2025-00514
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191110 Autoklaver
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000