628845-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsförvaltning – Property Maintenance, Swedish Residence, Santiago, Chile
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProperty Maintenance, Swedish Residence, Santiago, Chile
BeskrivningProperty Maintenance in accordence with the scope.
Intern identifierare3926/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000