629085-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Ortopediska implantat-Trauma
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOrtopediska implantat-Trauma
BeskrivningUpphandlingen avser förbrukningsmaterial till ortopediska implantat- trauma
Intern identifierare2024-O002510
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKravspecifikation - Generella krav
BeskrivningUpphandlingen avser Ortopediska implantat-Trauma
Intern identifierare1665617
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdministrativa föreskrifter
Intern identifierare1662269