Upphandlingen avser ramavtal för avrop av ombyggnads- och installationsarbeten- av styr- och regleranläggningar. I upphandlingen ingår även underhållsarbeten i styr- och regleranläggningar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen