Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter, 33131000 Tandläkarinstrument, 33131100 Tandkirurgiska instrument
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Avropade produkter ska levereras till Beställaren dvs som finns i Stockholms län, Sverige. Se närmare om detta i Upphandlingsdokumenten