See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Media och reklam, Fotograferingstjänster
Beskrivning: Region Värmalnd avser upphandla Media och reklam, Fotograferingstjänster. Upphandlingen är indelad i två delområden 1. Stillbildsfotografering 2. Filmat material Leverantörer kan välja att lämna anbud på ett av delområderna eller bägge. Leverantörerna ombeds att nogrant läsa igenom Administrativa föreskrifter först för en beskrivning av upphandlingen. Regionen vill också uppmärksamma leverantörerna på att vara noga med att alla efterfrågade bilagor bifogas anbudet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79961000 Fototjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Stillbildsfotografering
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104171:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79960000 Foto- och tillhörande tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Filmat material
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104171:Lot:2