See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbanalysplattform Matomo med konsultstöd
Beskrivning: Upphandling avser webbanalysverktyg inkl. konsultstöd.
Intern identifierare: 24/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48461000 Programvara för analys eller forskning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del