2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biljettsystem för Sveriges Radio Berwaldhallen
Beskrivning: Sveriges Radio upphandlar biljettsystem för Sveriges Radio Berwaldhallen.
Intern identifierare: SR2402
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: UTVÄRDERING