See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel
Beskrivning: köp av livsmedel
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1 - Kolonial, djupfryst, kylvaror, mejeri, ost, färsk fisk, små äggförpackningar, frukt och grönsaker
Beskrivning: Kolonial, djupfryst, kylvaror, mejeri, ost, färsk fisk, små äggförpackningar, frukt och grönsaker
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2 - Färskt kött
Beskrivning: Färskt kött