2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny lastbil med lastväxlare och rammonterad slamtank
Beskrivning: Eksjö Energi AB är i behov av en (1) ny lastbil med lastväxlare och rammonterad slamtank.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001