2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedelsgrossist
Beskrivning: Annons
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15800000 Diverse livsmedel, 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror, 15896000 Djupfrysta livsmedel, 15897200 Konserverade livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001