See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp en ny hjullastare. Upphandling har annonserats på nytt från tidigare upphandling, Hjullastare 24/99.
Intern identifierare: 24/112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)