2. Förfarande
Förfarande
Titel: Angrepps och evakueringsväg
Beskrivning: Byggnation av en evakueringsväg till Trelleborgs hamn i öster.
Intern identifierare: 26/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000