2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städning och underhåll av återvinningsstationer
Beskrivning: Uppdraget omfattar följande tjänster vid samtliga återvinningsstationer i nordvästra Skåne: - Daglig eller schemalagd städning av området - Underhåll av ytor och behållare - Kontroll och rapportering av skador, överfulla behållare eller olovlig dumpning. - Enklare reparationer och om möjligt sanera/tvätta bort klotter - Dokumentation av utfört arbete
Intern identifierare: 25/0349
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000