See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och underhåll av Sprinkleranläggningar
Beskrivning: Upphandling avser service och underhåll av totalt cirka 16 stycken sprinkleranläggningar.
Intern identifierare: 2024/KSUH 0037
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 44115500 Sprinklersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Malldel