63025-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Personalutveckling – Arbetsgivarstöd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsgivarstöd
Beskrivning: Arbetsgivarstöd i komplexa ärenden, karriäromställningstjänster, arbetsgivarnätverk, kompetensutveckling inom området
Intern identifierare: SU FV-0081-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79633000 Personalutveckling
Ytterligare klassificering (cpv): 79634000 Yrkesvägledning, 79998000 Coachning, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård, 85147000 Företagshälsovård, 85312320 Rådgivning, 85312510 Yrkesrehabilitering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Arbetsgivarstöd