630299-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Leverantörstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Datanätsförbindelse
Referensnummer: UPPH2023-00143
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72410000 Leverantörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen innefattar ca 100 förbindelser inom Uppsala län men även några sträcker sig utanför länet.
Behandling av personuppgifter
Information om hur Region Uppsala behandlar personuppgifter redogörs via länken Behandling av personuppgifter (regionuppsala.se).
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara ingivet till Mercell TendSign senast 2023-10-16 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.