See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler och inredning till Henriksdalskolan
Beskrivning: Möbler till Henriksdalsskolan
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Arbetsstolar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39160000 Skolmöbler, 39200000 Inredning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Arkivmöbler
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Biblioteksmöbler
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Slöjdinredning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Förvaring
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Kontorsmöbler
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Matsal & Personal
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Miljömöbler
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Skolmöbler
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Textilier - Gardiner
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Textilier
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103876:Lot:11