Denna RFI efterfrågar information kring mjukvara samt server för att hantera utrustning för flexibel endoskopi vad gäller upptagning, triggning, hantering och lagring av av media, spårbarhet av koppling instrument/patient samt uppföljning av process och stöd eller gränssnitt för att dokumentera processen enligt ESGE riktlinjer och ICD 10/11.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72210000 Programmering av programpaket, 72211000 Programmering av system- och användarprogram
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen