630405-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädröjning – Arboristtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArboristtjänster
BeskrivningUpphandling av arboristtjänster för skötsel, vård och eventuell avverkning av träd inom Ale kommun.
Intern identifierareSERN2026/99
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211300 Trädröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 77211400 Trädfällning, 77211500 Trädvård, 77341000 Beskärning av träd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareArboristtjänster